Az álmok cirkusza / Circus of Dreams

Szeretem a hatásvadász címeket és közülük még inkább azokat, amik mögött valódi tartalom és kreativitás húzódik. A Dior karácsonyi kampányairól általában egytől egyig elmondható, hogy ilyenek. Ezúttal sem kell csalódnunk, hiszen egy varázslattal megtelt különös hely tárul fel előttük: az Álmok Cirkuszába csöppenhetünk.



A kisfilmben tűznyelők, zsonglőrök, artisták és egy bűvész kápráztat el minket, élükön a márka divat- és szépségnagyköveteivel, Anya Taylor-Joyjal és Deva Cassellel. A zenei aláfestés sem a megszokott ünnepi dalokból merít: a videó alatt a The Beatles Eleanor Rigby című slágere hallható. A dupla vonósnégyesre hangszerelt dal a társadalom elfeledett, láthatatlan tagjairól szól és a magány, illetve az elszigeteltség témáját boncolgatja.



A teátrálisan megkomponált képek között felbukkannak a divatház ikonikus illatai és csillogó ruhát öltött beauty termékei. A Pietro Ruffo által tervezett különleges ajándékdobozokon és tarot kártyákon Monsieur Dior szerencsecsillagát az arany, az ezüst és a rózsaszín öleli körül.



A hógömbben megelevenedik a fantázia és a rejtélyek pazar ünnepe. A cirkusz gigantikus baldachinja alatt ezernyi fény ragyog fel és mesél csodás történeteket. Kezdődjön a műsor! Varázslatra felkészülni, hagyd, hogy elbűvöljön ez az ünnep!



Képek forrása: Pinterest

CONVERSATION

0 comments:

Megjegyzés küldése